Hizmetlerimiz

Tasarım

21 yıllık tecrübemizle tabii ki web sitelerin olmazsa olmazı tasarım. Sizleri alışılmışın dışına çıkarıp sizin fikirlerinizi alıp sitenize sadece sizlere ait olan bir tasarım ortaya koyuyoruz.

Entegrasyon

Yurt içi yurt dışı para gönderim/alım sistemleri, ödeme sistemleri, banka pos, sanal pos işlemleri cubetasarım tarafından çok kısa bir sürede sitenize entegre edilir.

Web Sitesi

Web Sitesi İstek ve ihtiyaçlarınıza yönelik, tamamen müşteri bazlı mobil uyumlu tasarım. Çoklu dil desteği ve SEO uyumlu. Sitenizdeki içerikleri, bilgileri değiştirebileceğiniz basit yönetim paneli.

Bilgisayar-Server Onarım

21 yıldır bu sektörde olan Cubetasarım ile şirketinizin-kişisel serverlarında-bilgisayarlarında oluşan sorunları gideriyoruz temizliğini bakımını ve yeniden kurulumunu yapıp teslim ediyoruz. İsteğiniz doğrultusunda bilgisayar-server parçası ekliyoruz, istediğiniz özelliklerde teslim ediyoruz.

Mobil Uygulama

Teknolojinin artık iyice mobil sektöre dönmesinden sonra, telefonlara olan ilgi daha da arttı. Kurumsal firmalar için mobil uygulama ihtiyacı her geçen gün artıyor. Hayatımızın vazgeçilmezi olan telefonlar, iş hayatında da rahatlığa kavuşturuyor. Artık insanlar işlerini tamamen telefonla hallediyor. Burada da biz devreye giriyoruz. Dilediğiniz şekilde, dilediğiniz gibi projenizi bize anlatıyorsunuz ve tamamen sizin olacak bir uygulama yazıyoruz. Cubetasarım firması olarak android e IOS işletim sistemlerine mobil uygulamaları sizin istediğiniz şekilde yazıp size teslim ediyoruz. Teknolojiyi sizler için kullanıyoruz Yazılım sonrası tabii ki desteğimiz sizin istediğiniz sürece devam ediyor.

E-Ticaret

Dünyada e-ticaretin hızlı gelişimiyle firmaların/kişilerin e-ticaret isteği her geçen gün artmaktadır. Biz sizlere alışılmışın dışına çıkmayı teklif ediyoruz. Kalıp yapılar değil de kişiye/firmaya özel yapıları, kalıplarız sizlerin istediği gibi yapıyoruz. Bunları yaparken önceliğimiz güvenlik. E-ticaret sitenizde yapmış olduğunuz satışları, depo yönetimini iadeleri çok rahat bir şekilde rapor haline getirebileceğiniz bir yapı ortaya koyuyoruz. Dilediğiniz zaman panelinize girip günlük, haftalık hatta saatlik yapılan hareketleri görebilirsiniz. Bunlar aynı zamanda mobile entegre olacak şekilde ayarlanır. Yolculukta, evde, tatilde nerede isterseniz oradan takip edebilirsiniz. Kısacası, tamamen sizin ve sizin müşterilerinizin rahatça kullanabileceği bir e-ticaret sitesi teslim ediyoruz. Teslim sonrası sizin isteğiniz doğrultusunda desteğimiz devam ediyor.