Biz Kimiz?

CubeTasarım

21 yıl önce bilişim sektörüne adım atan

Cüneyt-Uğraş-Batuhan-Eren kardeşlerin Cubetasarımı ortaya çıkarmasıyla 2022 yılına kadar ayakta duran, müşterilerini her daim memnun eden kişileriz. 

Müşteri memnuniyeti için hep elimizden gelenin fazlasını verdik. En iyi reklam müşteridir mantığı ile yola koyulan 4 kardeş, bu zamanlara kadar ayakta kalabilmeyi başarmıştır.

Bu 4 kardeşin hepsinin uzmanlık alanları farklı, fakat konu müşteriye gelince herkes elinden gelenin hep fazlasını yapmıştır.

Bu anlamda İzmir’de lider olmaya devam edeceğiz.

İzmir’in Web Tasarımcısı ve Yazılım Firması.
Alanında uzman ekip arkadaşlarımızla, sizlerin isteklerini dinliyor, analiz ediyor, sizin veya şirketiniz için en uygun yöntemi seçmenize yardım ediyoruz.
Müşterinin ihtiyacına göre, yazılım ve tasarımlar geliştiren, tamamen müşteri odaklı 21 yıldır hizmet veren bir bilişim firmasıyız.
Bunların tanında şirketimiz bilgisayar tamiri yedek parça satın alabileceğiniz şirketinizin güvenliği için güvenlik sistemleri taktırabileceğiniz aynı zamanda bulunduğunuz ya da kendinize ait serverların bakımını ya da formatlayıp yeniden kurulumunu yapıyoruz
Yaptığımız iş sonrası desteğimiz sizin istediğiniz sürece devam edip, sizleri her daim memnun etme ilkesine dayanır.
Geliştirmeyi düşündüğünüz, ekleme yapmayı düşündüğünüz tasarım, dizayn, yazılımları bire bir tekrar görüşüp tekrar ekleme çıkarma yapıyoruz.
Kısacası sizi memnun etmeden işi teslim etmiyor ve iş tesliminden sonra da memnun etmeye devam ediyoruz.